Шепетівська окружна прокуратура інформує!

Дата: 11.03.2024 10:32

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Шепетівської окружної прокуратури  з місцем дислокації у м. Славута у лютому 2024 року  ухвалено два вироки стосовно мешканців міста Славути, яких визнано винними у систематичному вчиненні домашнього насильства.

У суді доведено, що обвинувачені вчинили злочини відносно близьких осіб.

За результатом розгляду однієї справи, вироком Славутського міськрайонного суду  тридцяти семирічного чоловіка визнано винним у  сис­те­ма­тич­но­му вчи­нен­ні пси­хо­ло­гіч­но­го на­силь­ства що­до матері, що приз­ве­ло до пси­хо­ло­гіч­них страж­дань та по­гір­шення якос­ті її жит­тя (стат­тя 126–1 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни) та приз­на­чено по­ка­ран­ня у ви­ді 2 мі­ся­ців 20 днів ареш­ту.

Окрім того, вироком Славутського міськрайонного суду двадцяти семирічного  славутчанина  визнано винним у  сис­те­ма­тич­но­му вчи­нен­ні пси­хо­ло­гіч­но­го на­силь­ства що­до бабусі та приз­на­чено по­ка­ран­ня у ви­ді двох років обмеження волі із встановленням іспитового строку терміном 1 рік.

Наразі вироки не вступили у законну силу.

Перший заступник керівника

Шепетівської окружної прокуратури                                    Олександр БАЗАН