ВІДБУЛОСЯ 56 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 11.03.2024 13:29

Сьогодні,  11 березня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося пятдесят шосте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 23 члени виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 12 питань порядку денного, а саме:

1.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2021-2025 роки,  за 2023 рік».

2.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про хід виконання Програми розвитку автомобільних доріг комунальної власності на 2021-2025 роки,  за 2023 рік».

3.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про  виконання Програми розроблення (оновлення) містобудівної документації на підвідомчій території Улашанівської сільської ради на 2020-2023 роки».

4.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про хід виконання Програми благоустрою населених пунктів Улашанівської сільської ради на 2021-2025 роки, за 2023 рік».

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства  Микола Мазур.

5.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про виконання Цільової програми забезпечення пожежної безпеки населених  пунктів та об’єктів усіх форм власності в Улашанівській сільській раді Славутського району Хмельницької області на 2019-2022 роки».

6.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про хід виконання Програми забезпечення пожежної безпеки на території Улашанівської сільської ради на 2023-2027 роки, за 2023 рік».

7.Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про виконання Програми заходів національного спротиву Улашанівської сільської ради на 2023 рік».

8. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про хід виконання Програми забезпечення національної безпеки на території Улашанівської сільської ради в умовах воєнного стану на 2023-2024 роки, за 2023 рік».

9. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про виконання Програми забезпечення національної безпеки на території Улашанівської сільської ради на 2021-2022 роки».

інформував: начальник фінансового відділу  Валентина Кухарчук

10.Про надання повної цивільної дієздатності неповнолітній Ковальчук Діані Вікторівні.

інформував: начальник Служби з питань дітей, сімї і молоді  Світлана Сокол

11. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про  хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності на території Улашанівської сільської ради на 2021-2025 роки, за 2023 рік».

12. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про  хід виконання Програми «Поліцейський офіцер громади» Улашанівської сільської ради на 2023-2025 роки, за 2022-2023 роки».

інформував: т.в.о. ПОГ СВГ ВП Шепетівського РУП ГУНП в Хмельницькій області  старший лейтенант поліції    Тарас ОНІЩУК

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради