Вітаємо з професійним святом!

Дата: 17.03.2024 09:00

Щорічно у третю неділю березня  в Україні відзначають День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням життєдіяльності громади.  Комфорт у кожному будинку, гарний настрій кожної родини багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій сфері. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо миру, добра, здоров’я, достатку, професійних успіхів і здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Щиро дякуємо за самовіддану, відповідальну та почесну працю на благо людей!

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Микола Гизимчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради.