ВІДБУЛОСЯ 57 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 18.03.2024 14:13

Сьогодні,  18 березня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося пятдесят сьоме засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 23 члени виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 3 питання порядку денного, а саме:

1.Про схвалення проекту  рішення сільської ради «Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Улашанівської сільської ради на 2023 рік».

інформував: начальник фінансового відділу – Валентина Кухарчук.

2.Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради на 2024-2025 навчальний рік.

інформував: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  - Дмитро Бойчак.

3. Про присвоєння адреси обєкту нерухомого майна за межами населених пунктів Улашанівської територіальної громади.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства  Микола Мазур.

У різному було розглянуто  звіти старост Перемишельського, Хоровецького, Цвітоського старостинських округів.

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради