Вітаємо з професійним святом!

Дата: 26.03.2024 08:52

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!

Прийміть вітання із Днем Національної гвардії України!

Внесок кожного з вас у національну безпеку країни – безоцінний! Ви щодня доводите, що вірність та відданість народу України для вас – не пусті слова. Пишаємося вами та віддаємо шану й тим бійцям, які зустрічають цей день на передовій. Ми вдячні вам за захист нашої України. Це гідно поваги та наслідування!

Бажаємо вам великих успіхів і досягнень в почесній справі служіння Україні. Нехай ви та ваші рідні будуть здорові, щасливі, успішні та оточені турботою й любов'ю! Мирного неба, віри у світле майбутнє і нехай усі наші бійці повертаються до своїх родин живими і неушкодженими!

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Микола Гизимчук, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради.