ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 29.03.2024 10:06

Шановні жителі сільської ради!

Просимо Вас в найкоротший термін привести в належний стан земельні ділянки, що перебувають у Вашій власності та користуванні.

Статтею 52 Кодексу України про адміністративні правопорушення за псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель передбачена адміністративна відповідальність. Невжиття заходів по боротьбі з бур’янами - тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Разом з тим повідомляємо, що статтею 141 Земельного кодексу України передбачено припинення права користування земельною ділянкою:

а) добровільна відмова від права користування земельною ділянкою;

б) вилучення земельної ділянки у випадках, передбачених цим Кодексом.

Уповноваженими особами сільської ради здійснюватимуться обстеження прибудинкових територій та земельних ділянок.

Враховуючи вище викладене, рекомендуємо впорядкувати прибудинкову територію та земельні ділянки, що знаходяться у власності та користуванні, оформити право власності на землю під житловим будинком.

Виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради