Відбулося шістдесяте засідання виконавчого комітету

Дата: 01.04.2024 10:40

Сьогодні,  1 квітня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося шістдесяте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 22 члена виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду  питання порядку денного, а саме:

1. Про затвердження рішень комісії з обстеження, розгляду питань щодо надання компенсації за знищені чи пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

Інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства - Микола Мазур

2. Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення Улашанівської сільської ради.

Інформував: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  - Олексій Лавренчук

3. Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІІ квартал 2024 року.

Інформував: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Оксана Олінійчук.

По даних  проектах були прийняті відповідні рішення.