За реагування прокуратури до бюджету Ганнопільської сільської ради повернуто надмірно сплачені кошти за електроенергію на потреби закладів соціально - гуманітарної сфери

Дата: 09.04.2024 11:51

За результатами розгляду позову Шепетівської окружної прокуратури до бюджету Ганнопільської  об’єднаної територіальної громади  повернуто надмірно сплачені кошти за закупівлю електроенергії.

Встановлено, що між сільською радою та енергопостачальною компанією укладено договір про закупівлю електричної енергії на потреби комунальних установ.

Однак під час виконання договору, шляхом безпідставного підписання додаткових  угод, збільшено ціну за електроенергію та зменшено об’єми її постачання.

Рішенням Господарського суду Хмельницької області від 29.02.2024 позовні вимоги  Шепетівської окружної прокуратури задоволено.

Відтак, 29.03.2024 енергопостачальною компанією до бюджету територіальної громади повернуто 80,580 тис грн.