Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна  «будинок для обігріву працівників на лісогосподарських роботах», який розташований за межами населених пунктів (с. Жуків)

Дата: 09.05.2024 16:32

На звернення директора філії «Славутське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України»  від 18.03.2024 щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна  «будинок для обігріву працівників на лісогосподарських роботах», який розташований за межами населених пунктів (с. Жуків), виконавчим комітетом Улашанівської сільської ради було прийняте рішення від 18.03.2024 № 559/2024 року про присвоєння адреси  об’єкту нерухомого майна  будинок для обігріву працівників на лісогосподарських роботах», та встановлено такі реквізити: Україна, Хмельницька область, Шепетівський район, Улашанівська територіальна громада, Жуківське лісництво, квартал 8, виділ 66.

Документ про присвоєння адреси об’єкту будівництва створений та зареєстрований в Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва.

Начальник відділу містобудування

та архітектури, природних ресурсів

і екології, розвитку громади та

житлово-комунального господарства                                       Микола МАЗУР