ВІДБУЛОСЯ 62 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 10.05.2024 13:35

Сьогодні,  10 травня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося шістдесят друге засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 17 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду   7 питань порядку денного, а саме:

1.Про  розгляд розпорядження Хмельницької обласної військової адміністрації  від 06.03.2024 №179/2024-р «Про підсумки роботи  місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з розгляду звернень громадян у 2023 році та першочергові заходи щодо ефективного забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення у 2024  році».

3.Про  підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за  І квартал 2024  року.

4.Про стан виконавської дисципліни, організації документів  контролю та ведення діловодства у виконавчому комітеті Улашанівської сільської ради за І квартал  2024 року.

інформував: начальник відділу загальної і організаційної роботи – Любов Китюшко-Шатковська

5. Про  клопотання про присвоєння  почесного звання  України «Мати-героїня»  Ковальчук  Галині  Валеріївні.

інформував: керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Оксана Олінійчук

6.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Улашанівської сільської ради від 27.01.2021 №04/2021 «Про консультаційні пункти в старостинських округах Улашанівської сільської ради».

інформував: завідувач сектору з питань цивільного захисту населення – Людмила Шевчук

7. Про присвоєння адреси об’єкта будівництва.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства – Микола Мазур

По даних  проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради