ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ
14 травня своє 25-річчя святкує головний спеціаліст-бухгалтер відділу з гуманітарних питань Улашанівської сільської ради Вікторія Федорівна ОЗНАМЕЦЬ.
Шановна Вікторіє Федорівно!
У цей чудовий день від щирого серця бажаємо Вам пишатися тим, що досягнуто, прагнути того, про що ще мрієте, вірити в себе і не зупинятися на півдорозі.
Нехай життя буде різноманітним і щасливим, нехай у ньому буде маса захоплень, інтересів, радостей, сюрпризів, друзів та дорогих людей!
Зичимо благополуччя і щастя в родині, високих досягнень і відсутності перешкод на життєвому шляху. Нехай ангел-охоронець веде Вас по рівній і світлій дорозі. Нехай Вас оточують лише доброта, турбота, любов і розуміння!
З ювілеєм!
З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради