ВІДБУДЕТЬСЯ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ ТРИДЦЯТЬ СЬОМОЇ СЕСІЇ

Дата: 20.05.2024 14:24

23 травня 2024 року о 10.00 год в приміщенні Громадської приймальні відбудеться пленарне засідання 37 сесії Улашанівської сільської ради.

Депутатські комісій засідатимуть:

23 травня  2024 року - регламентна, гуманітарна, бюджетна, земельно-комунальна о 9.00 год.

Орієнтовний перелік питань

тридцять cьомої сесії Улашанівської сільської ради

23 травня  2024 року

1. Про внесення змін до Регламенту Улашанівської сільської ради  VIІІ скликання.

Інформує: Мазур Лариса – секретар сільської ради.

1. Про виплату одноразової грошової допомоги випускникам закладів загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Парфенчук Карині Олегівні.

Інформує: Сокол Світлана -  начальник відділу служби у справах дітей, сім’ї і молоді.

1. Про внесення змін до бюджету Улашанівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

1. Про затвердження містобудівної документації Генеральний план  та План зонування села  Ташки Улашанівської сільської ради  Шепетівського району  Хмельницької області.
  2. Про затвердження містобудівної документації Генеральний план  та План зонування села  Романіни Улашанівської сільської ради  Шепетівського району  Хмельницької області.

Інформує: Мазур Микола - начальник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

1. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок  (невитребуваних часток (паїв)  СГК «Улашанівський».
  2. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ, паї).
  3. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в постійне користування земельної ділянки Українському інституту експертизи сортів рослин.
  4. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок Тимчук Л.А.
  5. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).

Інформує: Хоменко Віктор - головний спеціаліст-державний інспектор з контролю за використанням та охороною земель відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

Різне.

Орієнтовний перелік питань, що пропонується для розгляду на

засіданні постійних  комісій

з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, з гуманітарних питань, з питань бюджету, підприємництва, економічного розвитку та регуляторної діяльності та

з питань комунальної власності, землеустрою та природокористування, транспорту, будівництва і житлово-комунального господарства

23 травня 2024 року о 9.00 год.

Регламентна:

Інформує: Мазур Лариса – секретар сільської ради.

Гуманітарна:

1.  Про виплату одноразової грошової допомоги випускникам закладів загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Парфенчук Карині Олегівні.

Бюджетна:

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

Земельно-комунальна:

5. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).

Різне.