Відбулася 37 позачергова сесія Улашанівської сільської ради VІІІ скликання

Дата: 23.05.2024 14:45

23 травня в приміщенні громадської приймальні відбулося засідання позачергової 37-ї сесії Улашанівської сільської ради VІІІ скликання під головуванням сільського голови Миколи Гизимчука.

Перед сесією відбулись засідання постійних комісій.

У роботі сесії взяли участь 13  з 20 депутатів.

На порядок денний сесії було винесено 13 питань та різне:

1. Про внесення змін до Регламенту Улашанівської сільської ради  VIІІ скликання.

2. Про внесення  змін  до Положення про постійні комісії Улашанівської сільської ради.

Інформував: Мазур Лариса – секретар сільської ради.

3.  Про внесення змін до персонального складу робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Улашанівської територіальної громади на 2024-2027 роки.

Інформував: Лавренчук Олексій – заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

4.   Про виплату одноразової грошової допомоги випускникам закладів загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Парфенчук Карині Олегівні.

5. Про виплату одноразової грошової допомоги випускниці закладу загальної середньої освіти Улашанівської сільської ради з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Токар Світлані Миколаївні.

Інформував: Бойчак Дмитро -  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

6. Про внесення змін до бюджету Улашанівської сільської територіальної громади на 2024 рік.

Інформував: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

7.     Про затвердження містобудівної документації Генеральний план  та План зонування села  Ташки Улашанівської сільської ради  Шепетівського району  Хмельницької області.

8. Про затвердження містобудівної документації Генеральний план  та План зонування села  Романіни Улашанівської сільської ради  Шепетівського району  Хмельницької області.

Інформував: Мазур Микола - начальник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

9. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок  (невитребуваних часток (паїв)  СГК «Улашанівський».

10. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ, паї).

11. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в постійне користування земельної ділянки Українському інституту експертизи сортів рослин.

12. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок Тимчук Л.А.

13. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).

Інформував: Хоменко Віктор - головний спеціаліст-державний інспектор з контролю за використанням та охороною земель відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлового-комунального господарства.

По всіх проектах  були прийняті відповідні рішення.