ТЗОВ "АКРІС АГРО ГРУП" ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 28.05.2024 14:00

ТОВ «AKPIC АГРО ГРУП» повідомляс Вас про те, що на орендованих землях, які входять в територіальне підпорядкування Улашанівсьхої територіальної громади, а саме с.Бачманівка, с. Миньківці, с.Улашанівка, с.Жуків, с.Марачівка будутъ проводитись роботи по внесенню ЗЗР наземним методом.

Терміни внесення: з 30.05.2024 р. по 02.06.2024 р.

с. Бачманівка, с. Миньківці, с. Улашанівка,

с. Жуків, с. Марачівка

Вид препарату: Базагран (бентазон 480 г/л) III клас; Оріон ВГ (тифенсульфурон- метил, 750 г/кг) III клас, Сойгард (хлоримурон-етил, 750 г/кг) III клас; Флуазифоп- стар КЕ (флуазифоп-п-бутил, 150 г/л) III клас; Клодекс про (кломазон, 480 г/л) II клас

Відповідальня особа: Васькевич В.А. тел. (067) 363 31 19.

Препарати, що застосовуються, дозволені для використання    у сільському господарстві на територїі України.

У зв'язку з погодними умовами графік внесення може змінюватися, про що буде повідомлено додатково.

Довідки по телефону (0362) 42-00-04.