6 червня - День журналіста України

Дата: 06.06.2024 09:20

Шановні журналісти!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята –  Дня журналіста.

Тільки завдяки вашій непосильної праці ми завжди дізнаємося про події у світі першими, переживаємо чужі щасливі й сумні історії, знайомимося з великими людьми. Сьогодні, як ніколи, важить ваше слово, яке є голосом правди, додає надії і сповнює серця вірою у перемогу Добра та Світла.

Нехай у День журналіста здійсняться всі ваші заповітні мрії, щоб ваша красномовність отримала гідний відгук в серцях і душах численних шанувальників вашого журналістського таланту. А професійне свято нехай принесе багато посмішок і беззастережного щастя.

Нехай небо над вашими головами буде мирним і чистим, нехай хмари ніколи не затьмарюють його. Нехай вам все і завжди дається легко, швидко, просто!

Зі святом!

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради