Проект Стратегії розвитку Улашанівської територіальної громади на 2024-2027 роки

Дата: 06.06.2024 14:20

За результатами засідання робочої групи з розробки проекту Стратегії розвитку Улашанівської територіальної громади на 2024-2027 роки, яке відбулося 23 травня 2024 року та  після узагальнення поданих членами робочої групи пропозицій і зауважень сільська рада публікує доопрацьований проект Стратегії розвитку Улашанівської територіальної громади на 2024-2027 роки на офіційному сайті Улашанівської сільської ради з метою громадського обговорення.

Робочою групою проведено соціально-економічний аналіз громади, розроблено SWOT-матрицю, проведено аналіз порівняльних переваг, викликів та ризиків та сформульовано стратегічне бачення, стратегічні напрямки та цілі Стратегії.

Для реалізації етапу підготовки Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Улашанівської територіальної громади на 2024-2027 роки просимо надати у електронному вигляді пропозиції (ідеї) щодо проектів розвитку громади за встановленою формою.

Пропозиції до проекту Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку від бюджетних установ, організацій, підприємств та жителів громади приймаються до 23 червня 2024 року на електронну адресу finulsr@ukr.net.

Проєкт Стратегії розвитку Улашанівської територіальної громади на 2024-2027 роки можна переглянути за посиланням:

Форма, за якою здійснюється надання пропозицій (ідей) до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Улашанівської територіальної громади на 2024-2027роки  можна завантажити за посиланням: