ТЗОВ "АКРІС АГРО ГРУП" ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 07.06.2024 15:30

ТОВ «AKPIC АГРО ГРУП» повідомляс Вас про те, що на орендованих землях, які входять в територіальне підпорядкування Улашанівської територіальної громади, а саме с. Ногачівка с. Жуків, с. Бачманівка, с. Миньківці, с. Улашанівка будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР наземним методом.

Терміни внесення: с. Ногачівка, с. Жуків, с. Бачманівка, с. Миньківці, с.                                                   Улашанівка з 09.06.2024 р. по 12.06.2024 р.

Вид препарату: Оріон ВГ (тифенсульфурон-метил, 750 г/кг) III клас; Флуазифоп-стар КЕ (флуазифоп-п-бутил, 150 г/л) III клас ; мікродобриво Еколайн бор

Відповідальна особа:  Васькевич В.А. тел. (067) 363 31 19.

Препарати, що застосовуються, дозволені для   використання у сільському господарстві на території України.

У зв'язку з погодними умовами графік внесення може змінюватися, про що буде повідомлено додатково.

Довідки по телефону (0362) 42-00-04.