Відбулося   шістдесят четверте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

Дата: 17.06.2024 12:13

Фото без опису

Сьогодні, 17 червня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося   шістдесят четверте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 22 члени виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 8 питань порядку денного, а саме:

1.Про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна за межами населених  пунктів Улашанівської територіальної громади.

2.Про надання дозволу на   зрізання дерев, оприбуткування та передачу  дров в с. Миньківці.

3.Про надання дозволу на  зрізання    дерев, оприбуткування та передачу  дров в с. Хоровець.

4.Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна.

5.Про упорядкування нумерації об’єкта нерухомого майна.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства  Микола Мазур

Фото без опису

6.Про     зарахування        на квартирний облік  Сукова Михайла Олександровича.

7.Про   внесення   зміни   до облікової справи Товстюк  Ярослави  Юріївни.

інформував: секретар сільської ради  Лариса Мазур

Фото без опису

8.Про план роботи  виконавчого комітету Улашанівської сільської ради на ІІІ квартал 2024 року.

інформував: начальник відділу загальної і організаційної роботи  Любов Китюшко-Шатковська

Фото без опису

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради