Привітання з Днем Святої Трійці

Дата: 22.06.2024 19:01

Шановні жителі громади!

Вітаємо вас зі світлим православним святом – Святою Трійцею!

Це свято зближує людей, нагадуючи про необхідність милосердя і любові та дає нам нагоду об’єднатися, згадати про вічні духовні цінності, подарувати тепло спілкування рідним та близьким. Цієї світлої днини разом із зеленню, якою прийнято прикрашати свої подвір’я та оселі, в наші домівки приходить   Божа благодать, а людські серця наповнюються добром та любов’ю, почуттям надії і впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь зішле на нашу Україну мир, спокій та добро! Бажаємо зустріти цей величний день з добрими надіями, світлими помислами та добрими справами, з вірою та впевненістю у щасливе майбуття!

Нехай  Свята Трійця оберігає вас від усіх негараздів і робить чистим небо над вашою головою!

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради.