28 червня - День Конституції України

Дата: 28.06.2024 08:00

Шановна громадо, вітаємо з визначним державним святом –

Днем Конституції України!

Рівно 28 років тому наша держава отримала Основний Закон, що ґарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Нехай же в день національного свята  в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон – оберіг  державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Україна розпочинається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку кожної людини, де пануватимуть гуманізм, демократія, право, закон і справедливість – все те, що декларує і гарантує нам Основний Закон країни.

Бажаємо вам взаєморозуміння, достатку та благополуччя, спокою та миру,  міцного здоров’я, щастя, добра та успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради.