Вітаємо з професійним святом!

Дата: 02.07.2024 08:53

Фото без опису

Щиро вітаємо всіх працівників податкової служби та ветеранів галузі з професійним святом – Днем податківця України!

Ваша робота – складна і почесна водночас. Діяльність працівників органів Державної податкової служби визначає соціально-економічну стабільність країни, адже ви забезпечуєте реалізацію головної і важливої функції – наповнення бюджетів усіх рівнів, що вкрай важливо для нас в умовах сьогодення.

Бажаємо  міцного здоров’я вам та вашим рідним, миру, спокою, сімейного затишку й впевненості у завтрашньому дні. Нехай Ваша фаховість, досвід та самовідданість завжди мають повагу у суспільстві.

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради