4 липня - День Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 08:53

Фото без опису

Українські поліцейські, вірні присязі та народові, за будь-яких умов готові прийти на допомогу громадянам.

Щодня, стикаючись зі страшними реаліями війни, вони продовжують виконувати свою роботу, роблячи величезний внесок в нашу перемогу. Вони – герої, опора та допомога.

Шановні працівники поліції і ветерани правоохоронних органів!

У цей святковий день прийміть найщиріші вітання, подяку за вашу повсякденну самовіддану працю.  Нехай ваші професійні досягнення та удача  будуть вашими супутниками у житті та винагороджені повагою та довірою жителів нашої громади.

Бажаємо всім вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного тепла та затишку, успіхів у службі. Щиро зичимо вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, мирного неба над землею, благополуччя та злагоди. Хай у ваших оселях завжди панують добробут і сімейний затишок.

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради