ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!

В ЗВ'ЯЗКУ З ДІЄЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ ГОСТРОЇ РЕСПІРАТОРНОЇ ХВОРОБИ COVID-19, СПРИЧИНЕНОЇ КОРОНАВІРУСОМ SARS-CoV-2 ПРОХАННЯ ОБМЕЖИТИ ПЕРЕСУВАННЯ НА ВЛАСНОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ТРАНСПОРТІ МІЖ НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ РАЙОНУ, ОБЛАСТІ ТА УКРАЇНИ.

15:00:48 30.03.2020

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ПОСЛУГ, ЩО НАДАЮТЬСЯ УЛАШАНІВСЬКОЮ СІЛЬСЬКОЮ РАДОЮ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ УЛАШАНІВСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ, КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ:

16:00:10 23.03.2020

УВАГА! ПРИЙНЯТО ВАЖЛИВЕ РОЗПОРЯДЖЕННЯ!

Доводимо до Вашого відома, що керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядженням голови Хмельницької обласної державної адміністрації від 11 березня 2020 року № 244/2020-р « Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Хмельницької області», протокольним рішенням засідання Хмельницької регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня 2020 року № 3, з метою вжиття додаткових заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Улашанівської сільської ради прийнято розпорядження сільського голови від 17.03.2020 року № 41/2020-р. «Про додаткові заходи щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Улашанівської сільської ради», яким затверджуються додаткові протиепідемічні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 території Улашанівської сільської ради. Даним розпорядженням передбачено наступні заходи:

16:21:11 17.03.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!

З МЕТОЮ УНИКНЕННЯ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСУ COVID - 19 ПРОСИМО ДОТРИМУВАТИСЯ РЕКОМЕНДАЦІЙ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ, А ТАКОЖ УНИКАТИ ПЕРЕСУВАННЯ МІЖ НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ БЕЗ КРАЙНЬОЇ НА ТЕ ПОТРЕБИ! ПОТУРБУЙТЕСЯ ПРО СВОЄ ЗДОРОВ'Я ТА ЗДОРОВ'Я СВОЇХ РІДНИХ!

16:34:47 16.03.2020