ТОВ "Акріс Агро" інформує:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (Хоровецька сільська рада) будуть проводитися роботи по внесенню засобів захисту рослин. Препарати: Гліфоган. Терміни внесення: 04.05.2020 по 06.05.2020 р.

10:20:25 01.05.2020

ТЗОВ "ВАЧІВСЬКЕ" ПОВІДОМЛЯЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (сіл: Шевченка,  Вачів) будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту рослин:

10:12:05 01.05.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ!!!

Останніми тижнями в Україні спостерігається стрімке зростання кількості пожеж в природних екосистемах пов’язаних зі спалюванням сухої рослинності та рослинних залишків, що призводить до значних матеріальних збитків та безповоротного знищення флори та фауни.

13:00:43 29.04.2020

ПП "ЗЛАГОДА" ПОВІДОМЛЯЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (с.Волиця) будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту рослин. Препарати:Дезарал Екстра, АЦЦ Люкс, Гулівер Стимул, Авангард Бор, Карбамід, сульфат магнію.

17:00:34 24.04.2020

ТДВ "СЛАВУТСЬКИЙ ЦИКОРІЄСУШИЛЬНИЙ ЗАВОД" ІНФОРМУЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (с.Марачівка) будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту. Препарати:Фулгор Голд, Бестцеллер Турбо, Екстраклін, Пафервол Соя, Авіатор, Грантокс. Терміни внесення:  з 27.04.2020 року. Надалі про терміни внесення засобів захисту рослин буде додатково повідомлено.

15:30:54 24.04.2020

СГК "Улашанівський" повідомляє:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (сіл:Улашанівка, Волиця, Губельці) будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту.

15:00:31 24.04.2020

СТОВ "БАТЬКІВЩИНА" ПОВІДОМЛЯЄ:

На орендованих підприємством землях, які входять  в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради (село Губельці ) будуть проводитися роботи по обробці посівів засобами захисту рослин.

16:50:42 23.04.2020

Негативні наслідки найманої праці без оформлення трудових відносин та виплати зарплати «в конвертах» для працівників

Відповідно до Конституції України людина, її життя та здоров’я, честь та гідність, недоторканість  визнаються найвищою соціальною цінністю. Згідно ст.43 кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Відповідно ст. 45 кожен, хто працює, має право на відпочинок.

08:26:10 23.04.2020