Період зростання продуктивності праці і піднесення сільськогосподарського виробництва
Колгосп, якому в час його організації колгоспники дали символічну назву «Перемога», керований партійною і при активній допомозі комсомольської організації, швидко зростав. Будувались нові господарські приміщення, зростало поголів’я худоби і її продуктивність, підвищувалась урожайність, зростав матеріальний добробут і культурний рівень колгоспників. Вже в 1935 році колгоспники одержали на трудодень по 4 кг. зерна, 6 кг. картоплі, солому, полову, по 2 крб. грішми.
На зміну Онойку Мусію прибув новий голова колгоспу – Гуменюк Денис Федорович. Розгорнулось дійове соціалістичне змагання між бригадирами та ланками за високі врожаї. На той час бригадири колгоспу: 1-ї бригади – Пархомчук Терентій, 2-ї – Бондарук Пилип, 3-ї – Журавський Кирило, 4-ї – Василюк Іван - завзято змагалися за першість в колгоспі.
В 1937 році на території колгоспу було створено Державну сортовипробовувальну станцію ( збереглася до цього часу), яка проводила на 100 площі посів різних с/г культур з метою виявлення найкращих з них і рекомендації для посіву в колгоспах району. В останні передвоєнні роки колгосп вважався одним з найкращих господарств району. Вчитись і переймати досвід господарювання часто прибували делегації з інших колгоспів.