С\г виробництво у 60-80 роки
В 1970 р . в селі відбутись загальноколгоспні збори по обговоренню проекту Примірного Статуту сільгоспартілі. Голова колгоспу Н. В. Товстюк розповів про проект Статуту артілі, пригадав, як важко жилося миньківським селянам до Великої Жовтневої соціалістичної революції, скільки труднощів довелось подолати в перші роки колективного господарювання! Та люди долали їх і домагались з року в рік все кращих і кращих наслідків господарювання. У цьому році миньковецькі хлібороби виростили по 27,5 центнера зернових культур з кожного гектара посіву. Добре зародили цукрові буряки, цикорій, кукурудза тощо.
Високий рівень технічної оснащеності, союз хліборобів з наукою, сумління колгоспників - ось що зумовило піднесення колгоспної економіки. На технічному озброєнні господарства було 24 трактори, 12 комбайнів, 20 автомашин, 106 електромоторів, багато плугів, сівалок, культиваторів та іншої техніки. Кожна доярка доглядала по 33-35 тварин і особливого навантаження не відчувала. А все тому, що на фермі запровадили механізацію та двозмінну роботу. Тепер праця доярки більше стала схожою на працю робітника промислового підприємства.
Змінилось обличчя Миньківець, його мешканці. Тепер це — грамотні і культурні люди, переважна більшість яких має середню освіту. У кожному домі — телевізори, радіоприймачі, мотоцикли, холодильники, пральні машини тощо. До послуг членів колгоспу лікарня, лазня, два клуби, магазини. Є 3 школи, колгоспний завод.
На честь сторіччя ленінського ювілею колгоспники вирішили достроково виконати соціалістичні зобов'язання по виробництву та продажу державі всіх видів сільськогосподарської продукції.
З 22 липня 1980 року господарство очолив Заєць Іван Михайлович. Цей час ознаменувався позитивними зрушеннями. Люди почали працювати з більшим бажанням, кращим настроєм .
Одним з ключових питань було збільшення виробництва зерна.
Основні грошові надходження давав цикорій, врожайність становила 159-164 цент. з га. Огородня бригада мала 23 га огороду, вирощували там пастернак, петрушку, огірки. У 1984 році лишилося 8 жінок, на кожну припадало по 0,68 га і ці жінки не могли дати раду такій площі. У 1984 році в тракторній бригаді нараховувалось 27 еталонних тракторів, на кожного з них припадало 98 га ріллі. Хоч нагрузка невелика, та за зміну обробляли 3,3 га.
Ось з такими невеселими фактами закінчилась ХІ п’ятирічка у колгоспі.