ПРОВЕДЕННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ГУБЕЛЕЦЬКОЇ ГІМНАЗІЇ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.07.2020 10:47

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСтворення комфортних умов у навчальних закладах – одне із першочергових завдань громади, адже тут виховується майбутнє нашої держави.

За ініціативи голови Славутської районної ради Леоніда Радзивілюка та сільського голови Миколи Гизимчука політичною партією «За конкретні справи» й торговою мережею «Епіцентр» було виділено понад півмільйона гривень на закупівлю високоякісних будівельних матеріалів для проведення капітальних ремонтних робіт Губелецької гімназії Улашанівської сільської ради.

Благодійниками було надано: плівку поліетиленову (паробар’єр), профілі кутові перфоровані з сіткою, склосітку, еластичну гідроізоляційну суміш (2-компонент.) «Сerasit», суміш МВ «Сerasit – СТ 190», декоративну штукатурку декоративну (короїд) під фарбування «Сerasit» СТ-35 БАЗА, ґрунтовку глибоко проникну «Сerasit » СТ 190, силікатну фарбу «Сerasit» СТ-54, ґрунтуючу фарбу СТ-16, ізоляційні плити «Isovat-125», плити  ізоляційні із мінвати «Isovat-30».

Усього завдяки благодійній допомозі у навчальному закладі було утеплено фасад, викладено плиткою підлогу у коридорі, утеплено горище. Висловлюємо щиро вдячність благодійникам - політичній партії «За конкретні справи» за небайдужість до потреб навчальних закладів Улашанівської ОТГ.