Увага! Погіршення погодних умов!

Дата: 14.01.2021 16:34

Шановні жителі громади! За повідомленням Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок вторгнення холодних арктичних повітряних мас, 15-18 січня на Хмельниччині очікується значне зниження температури повітря:

?? 15 січня протягом доби до 9-14 морозу??.

?? 16-18 січня подальше зниження температури вночі до 15-20, вдень до 11-16° морозу????.

Середньобова температура повітря знизиться в середньому на 8-13 градусів.

Такі погодні умови несуть потенційну загрозу життю та здоров'ю громадян, а в поєднанні з невеликим сніговим покривом, (очікується переважно невеликий сніг), можуть призвести до пошкодження озимих культур, молодих плодових дерев, а також негативно вплинути на роботу об'єктів соціальної інфраструктури.

Тож одягайтеся тепліше???????? та бережіть себе!

Також доводимо до Вашого відома, що на території громади розгорнуто 2 пункти обігріву, а саме в навчальному закладі села Цвітоха за адресою вул. Незалежності, 1 та в навчальному закладі в селі Губельці за адресою вул. Центральна, 1.

Отримати довідкову інформацію можна за телефоном 0989740679.