ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2021 09:22

Дорогі захисники! Шановні жителі Улашанівської територіальної громади!

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначають День українського добровольця.

Добровольці є справжніми Героями України, які, не чекаючи на мобілізацію, першими записалися у добровольчі батальйони, першими пішли у Нацгвардію і Збройні Сили та ціною неймовірних зусиль зупинили просування ворога вглиб країни. Цей патріотичний приклад назавжди буде гартувати нові покоління вільних українців.

Дякуємо також кожному, хто зараз, ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконує свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистоїть агресорам.

Бажаю вам, шановні добровольці, сил і здoрoв’я, дoбра у рoдинах. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі! Слава вам і слава Україні!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК