ПРИВІТАЛИ ЮВІЛЯРКУ

Дата: 08.08.2021 12:03

Днями свій гарний 85-річний життєвий ювілей відсвяткувала жителька села Жуків Євгена Іванівна КУЛЬБІДА.

Євгена Іванівна — щира, привітна, працьовита жінка. Усе своє життя вона пропрацювала у місцевому колгоспі. Разом із чоловіком Володимиром Кузьмовичем, нині покійним, народили і виростили трьох хороших синів.

За дорученням сільського голови Миколи Гизимчука староста Жуківського старостинського округу Андрій Ткачук від усієї душі привітав ювілярку.

Шановна Євгено Романівно

Бажаємо Вам добрих днів і посмішок, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай усі Ваші дні наповнені будуть любов'ю рідних, удачею життя, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм. Всіх благ Вам і гармонії душі!