ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ РЯТІВНИКА

Дата: 17.09.2021 07:59

Шановні рятівники!

Сьогодні, 17 вересня, ви відзначаєте своє професійне свято – День рятівника! Переконаний у тому, що це навіть не професія, а благородне покликання – рятувати людей та допомагати у найскладніші моменти.

Ваші робочі будні пов’язані з щоденним ризиком для власного життя, адже ви, не вагаючись, першими приходите на допомогу, виносите потерпілих з вогню і з-під руїн, рятуєте від повені, долаєте завали та снігові замети. Але, не зважаючи ні на що, ви не черствієте душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви.

Дякую вам за мужність, професіоналізм, людяність та порядність. Завдяки вам наша громада - у безпеці.

Бажаю усім вам, шановні рятівники, міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим, сонячним та дарує радість життєвих перемог!

З повагою – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК