ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА З ПУБЛІЧНИХ ЗАКУПІВЕЛЬ, НАПИСАННЯ ПРОЕКТІВ ВІДДІЛУ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ І ЗВІТНОСТІ ТА ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ - ІННУ ІВАНІВНУ АДАМЧУК

Дата: 06.02.2022 10:42

Сьогодні, 6 лютого, свій день народження святкує головний спеціаліст з публічних закупівель, написання проектів відділу бухгалтерського обліку і звітності та господарського забезпечення -  Інна Іванівна АДАМЧУК.

Шановна Інно Іванівно!

В цей чудовий день від усього серця бажаємо Вам виконання всіх бажань. Нехай здійсняться усі мрії! Нехай успіх, радість і натхнення стануть постійними супутниками.

Нехай голова паморочиться лише від надлишку захоплення, енергії і щастя.

Бажаємо, щоб Вас завжди оточували радісні і щирі посмішки Ваших рідних і близьких.

Завжди залишайтеся такою неповторною і чарівною!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради