ТОВ "АКРІС АГРО" ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 16.07.2022 09:19

На орендованих підприємством землях, які входять в територіальне підпорядкування Улашанівської сільської ради, а саме: Ногачівського, Марачівського, Жуківського, Волицького, Іванівського старостинських округів будуть проводитися роботи з внесення ЗЗР.

Вид препарату: Аканто Плюс (пікоксистробін), ІІ клас.

Терміни внесення: з 18.07.2022 по 20.07.2022.

Спосіб внесення: наземний

Відповідальні особи:

Васькевич В.А. (Ногачівський,Марачівський, Жуківський старостинський округи), т.: (067) 363-31-19;

Якимчук О.В. (Волицький та Іванівський старостинський округи), т.: (067) 362-50-11.

Препарати, що застосовуються, дозволені для використання в Україні.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами графік може змінюватися. Про це буде повідомлено додатково.