ТОВ "АКРІС АГРО ГРУП" ПОВІДОМЛЯЄ:

Дата: 30.06.2023 15:13

На орендованих підприємством землях (Жуківський,Марачівський та Миньковецький старостинські округи), які входять в територіальне підпорядкування Улашанівської територіальної громади, будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР.

Терміни внесення: Жуківський, Марачівський (с.Марачівка, Бачманівка) та                                                   Миньковецький старостинські округи

з 01.07.2023 р. по 04.07.2023 р.

Вид препарату:  Аканто Плюс, (Пікоксістробін, Ципроконазол),                                                             Промостар КС, (імідапроклид150 гр/л+ лямдациголотрин 50 гр/л,                              ІІ  клас)

Відповідальна особа:        Васькевич В.А., т.: (067) 363 -31-19.

Препарати, що використовуються дозволені для використання у сільському господарстві на території України.

У звязку з погодними умовами  графік внесення може змінюватися, про що буде повідомлено додатково.