ТОВ «АКРІС АГРО ГРУП» ІНФОРМУЄ:

Дата: 17.07.2023 17:42

На орендованих підприємством землях, які входять в територіальне підпорядкування Улашанівської територіальної громади, будуть проводитись роботи по внесенню ЗЗР на посівах сої, а саме навколо села Миньківці (Миньковецького старостинського округу) та у селі Жуків (Жуківського старостинського округу).

Терміни внесення: з 19.07.2023 р. по 22.07.2023 р.

Вид препарату: Аканто Плюс (Пікоксістробін, Ципроконазол) ІІ клас, Промостар КС (імідаклоприд 150 гр/л) ІІ клас.

Спосіб внесення: наземний.

Відповідальна особа: Васькевич В.А., т.: (067) 363-31-19.

Препарати, що використовуються дозволені для використання у сільському господарстві на території України.

У зв’язку з погодними умовами графік внесення може змінюватися, про що буде повідомлено додатково.