13 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ

Дата: 13.08.2023 09:10

Вітаємо всіх, хто обрав нелегку професію ветеринара, а також ветеранів галузі з професійним святом!

Висловлюємо вам слова щирої вдячності за чесну і сумлінну працю, за те, що з честю несете свою нелегку і почесну професійну ношу. Адже саме ви стоїте на варті епізоотичного благополуччя, дбаєте про безпеку продукції тваринного і рослинного походження, а також допомагаєте у лікуванні братів наших менших.

Нехай благословенними будуть ваші дороги. Нехай завжди супроводжують успіхи, радують друзі, окриляє любов, зігріває родинне тепло. Бажаємо вам і вашим рідним міцного здоров’я, безмежного щастя, миру, злагоди і добробуту в домівках!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради