З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 03.09.2023 09:05

Сьогодні, 3 вересня, свій День народження відзначає депутат Улашанівської сільської ради VII скликання – СВІДЗІНСЬКИЙ Анатолій Вячеславович!

Шановний Анатолію Вячеславовичу!

Нехай будь-який день Вашого життя буде наповнений позитивом та оптимізмом, цікавими ідеями та приємними зустрічами. Здоров'я Вас нехай ніколи не підводить і дарує бадьорий настрій. Нехай удача та успіх будуть Вашими постійними супутниками, а будь-які нечисленні труднощі легко долаються.

Щастя, везіння у Ваш День народження!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради