7 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ВОЄННОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

Дата: 07.09.2023 08:33

Вітаємо військових-розвідників із професійним святом - Днем воєнної розвідки України!

Україна цінує ваші мужність і незламний моральний дух, безмежну відданість справі, любов до рідної землі, патріотизм і героїзм, проявлені військовими розвідниками, зокрема у боротьбі проти російської агресії.

Дякуємо кожному з вас за мужність, професіоналізм, патріотизм, за ту важливу справу, що ви робите в ім’я нашої Перемоги!

Вічна шана й пам’ять воїнам-розвідникам, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України!

Глибока шана ветеранам воєнної розвідки, які передають свій безцінний досвід молодому поколінню.

Дорогі друзі, ваш високий професіоналізм, патріотизм та безмежна любов і відданість Вітчизні є запорукою нашої спільної перемоги.

Бажаємо вам міцного здоров'я, особистого щастя, витримки, мужності та вдачі під час виконання розвідувальних завдань і завжди повертатися живими.

Слава воєнній розвідці України!

Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради