10 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ТАНКІСТІВ УКРАЇНИ

Дата: 10.09.2023 09:00

Щорічно у другу неділю вересня відзначається професійне свято всіх танкістів України. Наші танкісти показали чимало чудес мужності і героїзму під час війни. Щодня у важких боях з окупантами вони захищають нашу землю від російської агресії. Чимало з них загинули за Батьківщину, багато хто отримав нагороди за героїзм.

Наші Герої, вітаємо вас з професійним святом - Днем танкіста!

Нехай життя буде захищеним від ворога, невдач, бід, неприємностей і негараздів, немов броня танка.

Бажаємо вам міцного здоров'я, сімейного затишку та щоб у вашому житті було більше світлих та радісних хвилин! Без перешкод і труднощів рухатися звивистим шляхом, змітаючи все погане, наближаючись до світлого і яскравого життя – до Перемоги!

Ми низько вклоняємося вашій мужності й силі!

Слава Україні!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради