Звернення сільського голови з нагоди Дня партизанської слави

Дата: 22.09.2023 09:00

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави.

Шановна громадо!

Цього дня ми згадуємо   учасників партизанського та підпільного руху.  За своїм розмахом та чисельністю партизанський рух в Україні був другим фронтом.

Для нас це приклад самовідданості та безмежної любові до своєї Батьківщини, приклад віри у краще та незламності волі. Пам’ять про подвиг дідів та прадідів допомагає сучасним військовим у найскладніших ситуаціях та фронті, підтримує їх бойовий дух.

Нехай для кожного з нас День партизанської слави стане святом вшанування пам’яті предків та нагадуванням про обов’язок підтримувати сучасних героїв-захисників.

Бажаю, щоб любов до рідного краю зігрівала кожного з нас у найскрутніші хвилини та надихала на нові звершення заради вільної та сильної України!

З повагою  – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК