ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Дата: 24.10.2023 08:17

Сьогодні, 24 жовтня, свій День народження відзначає головний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Улашанівської сільської ради – САМЧУК Оксана Леонідівна!

Шановна Оксано Леонідівно!

Прийміть наші щирі вітання! Бажаємо Вам щасливого сьогодні, радісного і мирного завтра, здійснення мрій та планів. Нехай доля пошле багато років у добробуті, здоров’ї та любові. Нехай все погане забувається, а хороше примножується, прилітають в гості гарні вістки, позитивні думки, слова підтримки та любові.

З Днем народження!

З повагою та найкращими побажаннями – сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради