15 лютого День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2024 09:00

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

15 лютого в Україні  вшановують учасників бойових дій на території інших держав та, цьогоріч, відзначають 35-ту річницю виведення радянських військ з Республіки Афганістан.

Афганська війна – ще одна із трагічних сторінок українського народу. Із 1979 до 1989 року майже 150 тисяч українців пройшли через горнило війни в Афганістані

Свої шанування та повагу з цієї нагоди адресуємо воїнам-афганцям, героїчним борцям за мир у війнах і локальних конфліктах на території інших державах та тим ветеранам війни, хто живе поряд з нами. Ви завжди були і залишаєтеся прикладом мужності та відваги, зразком людини, для якої обов’язок – це норма поведінки, суть життя. Ваш досвід – неоціненний для хлопців, які нині боронять Україну на сході.

Дякуємо за сьогоденну активну участь у громадському житті нашої громади, патріотичному вихованні молодого покоління та щиро бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, затишку, впевненості у завтрашньому дні, миру і добра.

З повагою - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, працівники виконавчого комітету та депутатський корпус Улашанівської сільської ради