ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ 58 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.03.2024 13:36

Сьогодні,  21 березня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося позачергове пятдесят восьме засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 24 члени виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 7 питань порядку денного, а саме: про схвалення проекту рішення сільської ради "Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту  населення Улашанівської сільської ради на 2022-2024 роки", про повернення малолітніх дітей в сім’ю матері  та про надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради