Дата: 10.04.2024 11:42

Міжнародна гуманітарна організація Medair у партнерстві з УВКБ ООН надає фінансову підтримку на оренду житла деяким категоріям людей з числа ВПО у 2024му році, які проживають у Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільський областях. Участь у програмі можуть взяти люди, що належать на наведених нижче категорій:

• сім’ї, що проживають в колективному центрі та мають бажання покращити свої житлові умови, переїхавши в орендовану квартиру або будинок;

• люди, що перебувають під загрозою виселення з орендованого житла та повернення в колективний центр для подальшого проживання;

• ВПО, що нещодавно (протягом останніх трьох місяців) прибули у вищезгадані громади та потребують фінансової підтримки

Учасникам/ учасницям програми буде необхідно:

• надати договір оренди житла, в якому вказується інформація про можливість проживання в житлі щонайменше протягом найближчих 6 місяців;

• обґрунтувати подальшу спроможність сплачувати орендну плату самостійно після закінчення програми;

• підтвердити, що протягом 2023 року Ви не отримували фінансову допомогу на покриття оренди житла від Medair та/або інших міжнародних організацій;

• у разі необхідності Medair готова надати підтримку в цих питаннях.

Деталі програми:

• Фінансова допомога буде розрахована на 6 місяців двома платежами та передбачає моніторингові візити до орендованого житла як представниками/представницями Medair, так і УВКБ ООН для свідчення того, що бенефіціари проживають у належних та гідних умовах.

• Соціальні працівники/працівниці Medair, за потреби, можуть надати супровід та інформацію щодо покращення фінансового становища ВПО шляхом перенавчання, проходження різноманітних курсів, можливості участі у грантах від інших партнерів та організацій та відкриття власної справи.

• Команда Medair готова допомогти зорієнтуватись з соціальною інфраструктурою та послугами у новій громаді в разі переїзду з одного населеного пункту в інший: садочки, школи, центр зайнятості, центр соціальних служб, лікарні/амбулаторія, групи підтримки ВПО, клуби за інтересами, курси української мови тощо.

• У разі необхідності та потреби працівники/працівниці Medair можуть здійснити перенаправлення на партнерів для закриття інших нагальних потреб ВПО (психологічна підтримка, юридична консультація, тощо).

Якщо Ви внутрішньо переміщена особа, що мешкає в Вінницькій, Хмельницькій або Тернопільській області, та потребуєте підтримки, щоб покращити свої житлові умови, адаптуватись у новому місці проживання або ж виїхати з колективного центру, звертайтесь за номерами телефону 0800 300 805 або +380676118422 у термін з 1 по 20 квітня 2024 року, залишайте контактний номер телефону і представники/ представниці Medair неодмінно з Вами зв’яжуться для вивчення детальної інформації щодо безпосередньо Вашої можливості участі у програмі.