9 травня - День Європи в Україні

Дата: 09.05.2024 09:00

Шановні жителі громади!

У ці травневі дні  все європейське співтовариство відзначає День Європи в Україні.

Ми є частиною родини європейських держав зі спільними цінностями та прагненнями, а Збройні Сили України міцно стоять на захисті всієї Вільної Європи.

Україна та Європа мають спільну історію і будують спільне майбутнє, за яке сьогодні наша країна платить непомірно високу ціну життями тисяч своїх доньок і синів, розбомблених міст, зруйнованих сіл.

Нехай День Європи стане часом, коли ми згадаємо про нашу спільну історію та відзначимо те, що ми можемо пройти через будь-які труднощі, якщо будемо триматися разом та діяти в інтересах спільної мети.

Вдячні усім друзям за підтримку України. Миру всім нам, добробуту, міцної та єдиної Європи!

З повагою - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради