ВІДБУЛОСЯ ПОЗАЧЕРГОВЕ 63 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.05.2024 10:59

Сьогодні,  20 травня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося позачергове шістдесят третє засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 23 членів виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду   4 питання  порядку денного, а саме:

1. Про затвердження рішень комісії з обстеження, розгляду питань щодо надання компенсації за знищені чи пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства  Микола Мазур

2.Про надання дозволу на укладання правочину щодо об’єктів нерухомого майна від імені малолітнього сина.

3.Про надання дозволу на перереєстрацію транспортного засобу співвласниками якого є малолітні діти.

4. Про продовження терміну перебування дитини-сироти Миронюка Володимира Андрійовича в Ізяславському навчально-реабілітаційному закладі.

інформував: начальник служби у справах дітей, сімї і молоді – Світлана Сокол

По даних  проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради