Звернення сільського голови з нагоди Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2024 09:59

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Минуло багато десятиліть, але смертельних подих війни відчувається знову. Сьогодні, потерпаючи від кривавої війни росії проти України, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір. Українці продемонстрували тоді і показують зараз силу духу і готовність боронити свої землі. Водночас життя та здоров’я громадян є найбільшою цінністю держави. Про це завжди треба пам’ятати.

Світла пам’ять усім загиблим за свободу України в роки Другої світової війни і в наш час. Честь і слава живим героям!

З повагою - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК