Вітаємо з професійним святом!

Дата: 01.07.2024 08:23

Шановні державні реєстратори!

Вітаємо вас зі святом - Днем державного реєстратора!

Сьогодні на вас покладено відповідальні та важливі завдання, які ви сумлінно та професійно виконуєте. Адже, ефективні послуги державного реєстратора дуже важливі для нормальної життєдіяльності громади і держави, відбудови та розвитку України. Нехай кожне ваше рішення буде виконане професійно та відповідально.

Щиро зичимо вам щастя, міцного здоров’я, впевненості у завтрашньому дні, невичерпної енергії у професійній діяльності та довгих мирних років життя у мирній, квітучій Україні!

З повагою та найкращими побажаннями - сільський голова Микола ГИЗИМЧУК, виконавчий комітет та депутатський корпус Улашанівської сільської ради