ВІДБУЛОСЯ 65 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УЛАШАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 01.07.2024 11:28

Сьогодні,  01 липня 2024 року  в приміщенні громадської приймальні відбулося   шістдесят пяте засідання виконавчого комітету Улашанівської сільської ради VIII скликання.

У засіданні взяли участь 21 член виконавчого комітету.

Сільським головою Миколою Гизимчуком було запропоновано до розгляду 6 питань порядку денного:

1.Про створення матеріального резерву та затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву Улашанівської сільської ради.

2. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до  Програми підвищення стійкості Улашанівської територіальної громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням надання чи погіршення якості важливих для її життєдіяльності послуг або припинення здійснення життєво важливих функцій на 2023-2025 роки».

3. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2023-2027 роки».

інформувала: завідувач сектором з питань цивільного захисту населення Людмила Шевчук

4.Про затвердження Плану заходів із складання проекту бюджету  Улашанівської сільської територіальної громади на 2025 рік.

інформувала: начальник фінансового відділу  Валентина Кухарчук

5. Про надання згоди на психіатричний огляд малолітньої дитини.

інформувала: начальник Служби у справах дітей, сімї і молоді  Світлана Сокол

6. Про затвердження рішень комісії з обстеження, розгляду питань щодо надання компенсації за знищені чи пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.

інформував: начальник відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлово-комунального господарства  Микола Мазур

По всіх проектах були прийняті відповідні рішення.

Виконавчий комітет Улашанівської сільської ради