Відбудеться пленарне засідання 38 сесії Улашанівської сільської ради

Дата: 05.07.2024 19:53

11 липня 2024 року о 10.00 год в приміщенні Громадської приймальні відбудеться пленарне засідання 38 сесії Улашанівської сільської ради.

Депутатські комісії засідатимуть:

11 липня 2024 року - земельно-комунальна  о 9.00 год

11 липня 2024 року  - бюджетна,  регламентна о 9.30 год

Орієнтовний перелік питань

тридцять воcьмої сесії Улашанівської сільської ради  11 липня   2024 року

1. Про затвердження Положення про Хоровецьку місцеву пожежну команду Улашанівської   сільської    ради  у новій редакції.
  2. Про внесення змін до  Програми підвищення стійкості Улашанівської територіальної громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням надання чи погіршення якості важливих для її життєдіяльності послуг або припинення здійснення життєво важливих функцій на 2023-2025 роки.
  3. Про внесення змін до Програми запобігання та зменшення впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Улашанівській сільській раді на 2023-2027 роки.
  4. Про передачу матеріальних цінностей.
  5. Про списання матеріальних цінностей Улашанівської   сільської ради.

Інформує: Шевчук Людмила -  завідувач сектору з питань цивільного захисту населення.

1. Про встановлення місцевих податків і зборів.
  2.  Про встановлення ставок орендної плати на землю на території Улашанівської сільської ради.
  1. Про  внесення змін до бюджету Улашанівської сільської територіальної громади на 2024 рік.
  2. Про  безоплатну передачу у державну власність комунального майна Улашанівської сільської ради в умовах правового режиму воєнного стану.
  3. Про передачу матеріальних цінностей.

Інформує: Кухарчук Валентина  – начальник фінансового відділу.

1. Про надання дозволу Улашанівській сільській раді на розробку документації із землеустрою.
  2. Про затвердження документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність на території Улашанівської сільської ради (ОЖБ, паї).
  3. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки  (невитребуваної частки (пай))  СФГ «Клепачі».
  4. Про затвердження документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки  (невитребуваної частки (пай))  СТОВ «Батьківщина».
  5. Про затвердження документації із землеустрою та передачі в оренду земельної ділянки уповноваженій особі жителів с. Пузирки Пашинського Р.В.
  6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
  7. Про надання дозволу на виготовлення документації із землеустрою (паї).
  8. Про проведення повторних земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності сільськогоспода-рського призначення.

Інформує: Гончаренко  Ірина - головний спеціаліст, інженер землевпорядник  відділу містобудування та архітектури, природних ресурсів і екології, розвитку громади та житлвого-комунального господарства.

Різне.